
Пральна машина автомат GWT-DDI812D2WB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: -131857
12 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини GWT-DDI812D2WB Grunhelm
Пральна машина GWT-DDI812D2WB Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
Номінальна споживана потужність прання 200 Вт
Потужність віджиму 500 Вт
Особливості:
- прямий привід
- інверторний двигун
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Вага брутто | 63 кг |
| Вага нетто | 60 кг |
| Відкладений старт | Є |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 660х575х890 мм |
| Габаритний розмір | 595х520х850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Энергопотребление | 100 кВт/рік |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальный уровень шума | 76 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Номинальное напряжение | 220-240 В /50 Гц В |
| Мощность | 2200 Вт |
| Самоочищення | Немає |
| Потребление воды | 11000 л/рік |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Давление воды | 0.05-0.8 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
| Штрих код | 6990001318577 |
- Цена: 12 899 ₴




