
Пральна машина автомат GWV-FF812D2W Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 109921
24 749 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FF812D2W
Пральна машина GWV-FF812D2W Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машина оснащена 15 програмами, включаючи швидке прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 73.5 кг |
| Основные | |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Турция |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Перфорований |
| Витрата води за прання | 48 л |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | Є |
| Энергопотребление | 0.63 кВт/ч |
| Защита от детей | Є |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Белый |
| Колір люка | Білий |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль пенообразования | Є |
| Количество программ | 15 |
| Люк | Збільшений |
| Максимальная температура | 90 °С °С |
| Максимальный уровень шума | 73 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Помпа | Є |
| Мощность подключения | 2200 Вт |
| Регулировка температуры | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 597х557х845 мм |
| Річний енергоспоживання | 155 кВт |
| Самоочищення | Є |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
- Цена: 24 749 ₴






