
Пральна машина автомат GWV-FN610D1WB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 109919
20 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FN610D1WB
Пральна машина GWV-FN610D1WB Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Машина оснащена 15 програмами, включаючи швидке прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 60.5 кг |
| Основные | |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Класс стирки | A |
| Страна производитель | Турция |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Автобалансування | Є |
| Витрата води за прання | 43 л |
| Відкладений старт | Є |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Энергопотребление | 0.65 кВт/ч |
| Защита от детей | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1000/800/600 об/хв |
| Количество программ | 15 програм |
| Максимальная температура | 90 °С °С |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальный уровень шума | 77 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Помпа | Є |
| Мощность подключения | 1850 Вт |
| Регулировка температуры | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 597х416х845 мм |
| Самоочищення | Немає |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Функція Eco Time | Немає |
| Швидке прання (за 15 хв) | Є |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1000 об/хв |
| Штрих код | 6902097302873 |
- Цена: 20 389 ₴








