
Пральна машина автомат GWV-FN610D2W-ST Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 128440
12 019 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис пральної машини Grunhelm GWV-FN610D2W-ST
Пральна машина GWV-FN610D2W-ST Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 52 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Автобалансування | Є |
| Відкладений старт | Є |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 657х440х850 мм |
| Габаритні розміри | 595х440х850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Энергопотребление | 152 кВт-год/рік |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість оборотів | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальный уровень шума | 75 дБ |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Номинальное напряжение | 220-240 В /50 Гц В |
| Мощность | 1650 Вт |
| Регулировка температуры | Є |
| Самоочищення | Немає |
| Потребление воды | 10560 л/рік |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Давление воды | 0.1-1 МПа |
| Функція Eco Time | Немає |
- Цена: 12 019 ₴






