
Пральна машина GWB-W501-P Grunhelm
- В наличии
- Код: 134073
3 399 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пральна машина GWB-W501-P Grunhelm
Пральна машина GWB-W501-P Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником й істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 5 кг білизни.
Машинка виконана з якісного морозостійкого ABS-пластика з відкидною кришкою.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 6.9 кг |
| Витрати води | 15000 л/рік |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Энергопотребление | 100 кВт.г/рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Цвет | Білий/рожевий |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напряжение | 220 Вт |
| Потужність прання | 150 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 360х360х590 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 400х400х630 мм |
| Уровень шума | 62 Дб дБ |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 3 399 ₴







