
Пральна машина GWL-WS602B3 Grunhelm
- В наличии
- Код: 133466
5 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пральна машина GWL-WS602B3 Grunhelm
Пральна машина GWL-WS602B3 Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником й істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 6 кг білизни. Завантажувальна ємність для віджиму - 4.3 кг
Корпус машини виконаний з якісного пластика. Матеріал барабану - нержавійка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 16 кг |
| Вага нетто | 14 кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас захисту від протікання | PX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Цвет | Білий/сірий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Материал | Нержавійка |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 220 Вт |
| Потужність віджиму | 170 В |
| Потужність прання | 380 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 620х380х770 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 655х415х790 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001334669 |
- Цена: 5 999 ₴







