
Пральна машина GWW-F612D2GB-ST Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 149625
12 599 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Grunhelm GWW-F612D2GB-ST — поєднує компактні розміри, сучасні функції прання і високуенергоефективність, що робить її ідеальним рішенням для багатьої сімей. Це ефективний ідоступний варіант автоматичної пральної машини з оптимальним набором функцій длящоденного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 52 кг |
| Вага нетто | 48 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LED |
| Цвет | Сіро-чорна |
| Максимальная скорость | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал внутрішнього барабану | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | РСМ |
| Материал рамы | ABS |
| Номинальное напряжение | 220-240 В/ 50 Гц В |
| Номинальная мощность | 1800 Вт W |
| Номінальна потужність прання | 250 Вт |
| Об'єм барабана | 39.5 л |
| Розміри (ШхГхВ) | 598х465х845 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 654х510х870 мм |
| Рівень шуму при віджимання | 75 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 62 дБ |
| Потребление воды | 43 л/цикл |
| Потребление электроэнергии | 0.36 кВт/цикл |
| Температура води | 20/40/60/80°C |
| Тип двигателя | BLDC інверторний |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Давление воды | 0.05-0.85 МПa |
| Штрих код | 6990001496251 |
- Цена: 12 599 ₴

