
Пральна машина напівавтомат RWU-WS652W Reca
- Нет в наличии
- Код: 113787
9 819 ₴
Пральна машина Reca RWU-WS652W стане незамінним помічником у Вашому будинку і буде чудовим подарунком для будь-якої домогосподарки, адже тепер процес прання стане набагато простіше та швидше, при тому зі значною економією витрат води та електроенергії. Модель GReca RWU-WS652W вміщує 6,5 кг білизни. Машина виготовлена з міцного ABS пластику, який на відміну від металу не схильний до корозії. Ідеально підходить для умов, де немає можливості забезпечити подачу гарячої води, так як воду в неї можна налити просто з відра або шланга. Пральний порошок можна використовувати практично будь-який, навіть доступний за ціною, що значно скоротить витрати в сім'ї, де необхідно багато і часто прати. З особливостей моделі варто відзначити захист від протікання, невелику витрату води та енергоресурсів навіть за максимальних завантажень. Всі вище перелічені якості роблять покупку даної пральної машини розумним та економічним рішенням.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 24 кг |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Сірий/білий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Программы | 2 |
| Розміри (ШхГхВ) | 76х43х89 см |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 78х46х91 см |
- Цена: 9 819 ₴

