
Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 101997
12 149 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm Пральна машина GWF-WS101G4 Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 10 кг білизни. Машинка виконана з якісного ABS-пластика.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 24 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага з упаковкою | 26 кг |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Сірий/зелений |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Потужність віджиму | 160 Вт |
| Потужність прання | 450 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 790х470х960 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 810х500х1000 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип размещения | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1300 об/хв |
| Штрих код | 6902012355120 |
- Цена: 12 149 ₴

