
Праска Grunhelm EI9500С
- Нет в наличии
- Код: 105934
1 389 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис праски Grunhelm EI9500С
З праскою Grunhelm EI9500С прасування буде не тільки якісним, але і швидким. Для цього модель обладнана 2600 Вт вбудованої потужності, які моментально розігрівають підошву і дозволяють видаляти складки навіть на жорстких джинсових куртках. При цьому функція вертикального відпарювання дає можливість вирівнювати одяг без прямого контакту з підошвою. Це ідеальний варіант для шовкових суконь, сорочок та іншого делікатного одягу.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.22 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Утюг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от накипи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина шнура | 180 см |
| Цвет | Серый |
| Паровой удар | Горизонтальний |
| Мощность | 2600 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 32х12.8х16.5 см |
- Цена: 1 389 ₴

