
Праска парова EI8829T Grunhelm
- В наличии
- Код: 149180
649 ₴
Праска парова, тефлонова підошва - EI8829T, 1400-1800 Вт 1.9м Grunhelm
Праска парова EI8829T Grunhelm - сучасна та надійна праска, в якій присутні всі необхідні функції для ідеального прасування. Тефлонова підошва забезпечує легке ковзання та якісне вирівнювання як легких, так і грубих тканин. Завдяки звуженому носику, Вам буде зручно гладити навколо гудзиків і всередині кишень. Праска обладнана системою парового удару та функцією вертикального відпарювання, що дозволяє вирівнювати делікатні речі, не знімаючи їх з вішалки. Об'єм резервуара для води хоч і не такий невеликий (170 мл), проте дуже зручний. Мережевий шнур має спеціальне шарнірне кріплення та довжину 1.9 метра.
Функції:
- Сухе прасування
- Розпорошення води
- Паровий удар
- Відправлення
- Функція самоочищення
- Регулятор температури
- Регулювання подачі пари
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Утюг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 0.77 кг |
| Вага нетто | 0.6 кг |
| Габарити упаковки | 260х115х140 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.9 м |
| Комплектация | - Праска-Інструкція із застосування- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 170 мл |
| Мощность | 1800 Вт |
| Тип подошвы | Тефлонова |
- Цена: 649 ₴









