
Праска - відпарювач 2 в 1 EI9702C - 1800 Вт Grunhelm
- В наличии
- Код: 138220
1 659 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Праска - відпарювач 2 в 1 EI9702C - 1800 Вт Grunhelm — ваш незамінний помічник у догляді за одягом! Забудьте про складки на улюблених речах завдяки інноваційній технології відпарювання, яка забезпечує ідеально гладке прасування навіть найделікатніших тканин.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.11 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертикальное отпаривание | Да |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вага брутто | 1.25 кг |
| Габарити упаковки | 395х226х116 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Двошарова підошва | Да |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | Вертикальне відпарювання та горизонтальний паровий удар з регулюваням потужності. |
| Цвет | Чорний/синій |
| Комплектация | Праска - відпарювач. Насадка-щітка. Насадка для делікатних тканин. Інструкція із застосування. Гарантійний талон. |
| Конструкція з автоматичним нахилом | Да |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Насадки | Насадка - щітка, насадка для делікатних тканин. |
| Об'єм резервуару для води | 180 мл |
| Плоске та вертикальне прасування | Да |
| Мощность | 1800 Вт |
| Розмір підошви | 143х97 мм |
| Розміри блоку | 136х97х180 мм |
| Світлодіодний дисплей | Да |
| Сухе відпарювання | Да |
| Тип | Праска-відпарювач |
| Тип подошвы | Кераміка |
| Частота | ~ 50 / 60 Гц |
| Скорость воздушного потока | 20-30 г/хв |
- Цена: 1 659 ₴








