
Відпарювач ручний GHS-1016 Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 146332
1 079 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відпарювач ручний GHS-1016 Grunhelm
Ручний відпарювач GHS-1016 Grunhelm допоможе завжди виглядати свіжо та привабливо. Відпарювач легко вирівнює всілякі види тканин. Модель легка та проста у використанні. Підошва відпарювача виготовлена з якісної нержавіючої сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 1.08 кг |
| Вага нетто | 0.90 кг |
| Габарити упаковки | 750х740х2б5 мм |
| Габаритний розмір | 125х120х255 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Дополнительно | Автоматичне водопостачання |
| Цвет | Білий/рожевий |
| Комплектация | універс. щітка/ нас. катишки, пил |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Мощность | 1100 Вт |
| Тип | Отпариватель |
- Цена: 1 079 ₴










