
Відпарювач ручний Grunhelm GHS-1113
- В наличии
- Код: 146334
1 079 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відпарювач ручний Grunhelm GHS-1113
Відпарювач ручний Grunhelm GHS-1113 допоможе завжди виглядати свіжо і презентабельно. Відпарювач з легкістю вирівнює різноманітні види тканин. Модель легка та проста у використанні.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.68 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 746х722х256 мм |
| Габаритні розміри | 735х95х245 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Дополнительно | КомпактнийЛегкийПідошва відпарювача з керамічним покриттямДостатня кількість водиМожливість вертикального та горизонтального відпарюванняНе залишає крапельСтильний дизайнЛегке управління |
| Цвет | Серый |
| Країна походження | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 120 мл |
| Мощность | 1000 Вт |
| Тип | Отпариватель |
| Тип подошвы | Термопластик |
- Цена: 1 079 ₴










