
METABO HSS-G, 1-13 x 0,5 мм, 25 шт Набір свердел по металу (627154000)
- Нет в наличии
- Код: 74399
1 238 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис METABO HSS-G, 1-13 x 0,5 мм, 25 шт Набір свердел по металу (627154000) Хрестоподібна подточка 135 ° Полірована поверхню Шліфоване виконання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр свердла, мм | 0.5 мм |
| Комплектация | Свердла 25шт:13 мм12.5 мм12 мм11.5 мм11 мм10.5 мм10 мм9.5 мм9 мм8.5 мм8 мм7.5 мм7 мм6.5 мм6 мм5.5 мм5 мм4.5 мм4 мм3.5 мм3 мм2.5 мм2 мм1. 5 мм1 ммМеталева касета для зберігання |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 25 |
| Свердло по металу | 1-13мм |
| Совместимость | Дриль |
| Тип | Набір свердел |
| Тип упаковки | Металева касета |
| Штрих код | 2000963204703 |
| Вес (кг) | 1,3 кг |
- Цена: 1 238 ₴

