
Свердло по металу 2.5х62х95 мм DIN 340 Haisser
- В наличии
- Код: 85551
83 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло по металу 2.5х62х95 мм DIN 340 Haisser
Свердло по металу DIN 340 Haisser - ріжучий інструмент, призначений для свердління отворів у різних матеріалах, використовується для обробки легованої та нелегованої сталі з межею міцності при розтягуванні до 900 Н/мм, сталевого лиття, сірого чавуну, кольорових металів і твердих пластмас, забезпечує. Може також застосовуватися для збільшення вже наявних попередньо просвердлених отворів і засвердлівання, тобто отримання ненаскрізних заглиблень. Кут заточування 118 °.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Тип | Сверло |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр свердла, мм | 2.5 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 95 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робоча довжина свердла, мм | 62 мм |
| Совместимость | Дриль |
| Тип робіт | Роботи з металу |
- Цена: 83 ₴

