
Свердло по металу HSS - 2.7х33х61мм ср.с DIN 338 Haisser
- В наличии
- Код: 17524
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Свердло по металу HSS - 2.7х33х61мм ср.с DIN 338 Haisser
Свердло Haisser широкий спектр застосування для робіт по металу підходить для дрилів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Тип | Сверло |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр свердла, мм | 2.7 мм |
| Загальна довжина свердла, мм | 61 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Робоча довжина свердла, мм | 61мм |
| Совместимость | Дриль |
| Тип робіт | Роботи з металу |
- Цена: 25 ₴

