
Акумуляторні ножиці DUP 361 Z Makita
- Нет в наличии
- Код: 82158
67 572 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Акумуляторні ножиці DUP 361 Z Makita Компактні і зручні Гладке різання, як при використанні ручних садових ножиць Дуже гострі ковані леза японської якості Зручне пристосування д ля носіння на спині Коробка управління, в рюкзаку, можна розмістити два акумулятора і контролер Компактний і зручний для використання в важкодоступних місцях
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Секатор |
| Батарея | Li-ion |
| Вибрация | 2,5 м/сек² |
| Габарити (ШхГхВ) | 305x43x106 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Комплектация | Акумуляторний секатор Makita DUP361ZU-подібний ніжL-подібний ніжАлмазний напильникБез кейсу, акумуляторних блоків та зарядного пристрою |
| Країна походження | Японія |
| Макс. товщина різання | 33 мм |
| Напряжение | 36 (2х18 В) |
| Ріжуча система | Ножова |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Время заряда аккумулятора | 1 година |
| Ширина скошування | 5,4 см |
| Штрих код | 2000963607016 |
- Цена: 67 572 ₴

