
Акумуляторні садові ножиці CP21-25BC Forte
- В наличии
- Код: 136425
3 835 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні садові ножиці CP21-25BC Forte
Акумуляторні садові ножиці – це зручний садовий інструмент, який використовується для обрізання молодих пагонів і тонких гілок дерев і чагарників, як плодових, так і декоративних під час збирання врожаю винограду, догляду за садовими квітами тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.87 кг |
| Производитель | Forte |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | Секатор |
| Батарея | Li-ion |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Комплектация | Акумуляторний секатор, 2 акумулятори 2Аг, Зарядний пристрій, Кейс |
| Країна походження | Китай |
| Макс. товщина різання | 25 мм |
| Номинальная мощность | 500 Вт W |
| Потребляемая мощность | 20 В Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
- Цена: 3 835 ₴









