
Акумуляторні садові ножиці/кущоріз - CHT-21 Forte
- В наличии
- Код: 148241
2 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні садові ножиці/кущоріз - CHT-21 Forte
Акумуляторні садові ножиці/кущоріз - CHT-21 , 1 батарея 2.0 А та зарядний пристрій у комплекті аксесуари,
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструмент | ножиці/кущоріз |
| Батарея | Li-ion |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Довжина різу | 300 мм |
| Комплектация | Акумуляторний секатор, 1 акумулятор Зарядний пристрій Насадка для кущоріза 2 шт. |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение | 21 В |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Ширина обработки | 100 мм мм |
- Цена: 2 299 ₴


