
Makita DST221Z Степлер акумуляторний
- Нет в наличии
- Код: 63013
16 446 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Makita DST221Z Степлер акумуляторний Тип степлер Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія 3 роки Ширина скоби 10 мм Габарити 247х91х212 мм вага 2.4 кг додатково Висота скоби: 10-22 мм Товщина скоби: 0.6х1.2 мм Комплектація - Захисні окуляри - Інструкція - Гарантійний талон Штрих код:088381677127
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.4 кг |
| Производитель | Makita |
| Ширина скобы | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ШхГхВ) | 247х91х212 мм |
| Гарантія | 3 роки роки |
| Дополнительно | Висота скоби: 10-22 мм Товщина скоби: 0.6х1.2 мм |
| Комплектация | - захисні Окуляри- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Тип | Степлер |
| Штрих код | 88381677127 |
- Цена: 16 446 ₴

