
Універсальний степлер Сталь СЦП 8-15
- Нет в наличии
- Код: 77612
1 020 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Універсальний степлер Сталь СЦП 8-15 Тип степлер Виробник сталь Країна походження Китай Гарантія 1 рік Тип скоби Т53 довжина скоб 8-15 мм Кількість ударів 30 Ширина скоби 11.3 мм додатково Потужність 75 Вт Штрих код:6902018081511
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина скоб | 8-15 мм |
| Дополнительно | Потужність 75 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Количество ударов | 30 |
| Тип | Степлер |
| Тип скоби | Т53 |
| Штрих код | 6902018081511 |
- Цена: 1 020 ₴

