
Сушильна машина GDS-8PD1WB Grunhelm
- Нет в наличии
- Код: 148298
21 729 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сушильна машина GDS-8PD1WB Grunhelm - це сучасне та високотехнологічне рішення для дбайливого та максимально енергоефективного сушіння білизни. Завдяки технології теплового насоса, вона не лише ідеально висушує до 8 кг білизни, але й значно знижує ваші витрати на електроенергію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 50 кг |
| Вага нетто | 45 кг |
| Внутрішній розмір барабану | 575 * 403 мм |
| Відображення часу, що залишився | Да |
| Габаритний розмір | 595×615×850 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Датчик сухості | Да |
| Двигатель | неінверторний |
| Диаметер дверцят | 490 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Цвет | Белый |
| Колір дверцят | великі чорні двошарові дверцята |
| Колір обода дверцят | чорний |
| Комплектация | Сушильна машина, інструкція |
| Кут відкривання дверцят | 135° |
| Количество программ | 14 |
| Макс. вага завантаження білизни для сушіння | 8 кг |
| Макс. вага завантаження сухої білизни | 8 кг |
| Матеріал дверцят | Пластик + загартоване скло |
| Напрямок виходу повітря | Фронтальний |
| Напрямок відкривання дверцят | Вліво |
| Номинальное напряжение | 220-240В В |
| Номинальная мощность | 650 Вт W |
| Объем бака | 102 л |
| Об'єм холодоагенту | 105 г |
| Обертові дверцята | Да |
| Особенности | Час- Час+ Ступінь сухості Відстрочка старту Старт/Пауза Блокування |
| Программы | ЕКО. Змішані тканини. Сорочки. Делікатна. Постільна білизна. Дитячий одяг. Пуховик. Гіпоалергенна. Бавовна. Сушіння за часом. Спорт. Свіжість. Вовна. Тепле повітря. |
| Підсвічування барабана (дверцята відкриті) | Да |
| Тип | Сушильна машина з тепловим насосом |
| Тип блокування дверцят | механічний |
| Тип компресора | неінверторний |
| Тип холодоагента | R290 |
| Время сушки | 20-360 хв. |
- Цена: 21 729 ₴

