
Телевізор 24" 11.0 - 24H310-GA11 T2 SMART TV Grunhelm
- В наличии
- Код: 146599
6 959 ₴
Телевізор 24" Google Android TV 11.0 - 24H310-GA11 T2 SMART TV Grunhelm
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q75U701-GTV5V:
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY audio
Google Android TV 11.0
Підтримка стандартів кольоровості: PAL SECAM
Технічні характеристики:
Статична контрастність: 3000:1
Час реакції: 9.5 мс
Яскравість: 200 кд/м2
Напруга: 220-240 В
Номінальна частота 50/60 Гц
Кут огляду: 178°/178°
Кількість кольорів: 16,7 мільйонів
Підтримка форматів:
- відео: VP9,HEVC/H.265, МРЕСі1/2, MPECi4,Sorenson Н.263,Н.263,Н.264, VC1,VPB,AV1
- аудіо: МРЕСі1/2 Layer 1, МРЕСі1/2 Layer 2,МРЕСі1/2/2.5 Layer 3,AC3(DD)
- зображення: jpg, jpeg, bmp, png, gif
Габ. розмір без підставки: 551.4х368.3х144.1 мм
Габ. розмір із підставкою: 551.4х331.6х71.4мм
Кріплення: 200 x 200 мм
Енергоспоживання в роб. режимі: 35 Bm
Енергоспоживання в режимі очкування: 0.5 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Bluetooth | BTS.0 |
| Smart TV | Да |
| WiFi | 2T 2R 2.4Сі&5Сі Hz |
| Вага брутто | 2.8 кг |
| Вага нетто | 2.3 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 24 дюймів |
| Контраст | Статичний 3000:1 |
| Угол обзора | 178° |
| матриця | VA |
| Напряжение | -220-240В |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 1 МВ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 МВ |
| Операционная система | Android ТV 11.0 |
| Потужність динаміків | 2х2 Вт |
| Подсветка | DLED |
| Разъемы | 1*AV Міпі, 1*навушники, 1*USB 2.01*RF, 2*HDMl1.4, 1*LAN, 1*0ptical |
| Разрешение | 1920х1080 |
| Розміри | 551.4х331.6х71.4 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 6 959 ₴

