
Телевізор 32" Google Android 11 Smart TV 32Н310-GA11V Grunhelm
- В наличии
- Код: 146601
8 249 ₴
Телевізор 32" Google Android 11 Smart TV 32Н310-GA11V Grunhelm
Телевізор Grunhelm 32Н310-GA11V - дозволить повністю насолоджуватися максимальною якістю перегляду.
Android TV - це найпотужніша сучасна операційна система з найширшим вибором корисних програм. Завдяки Android TV, ви завжди маєте доступ до всіх можливих онлайн-кінотеатрів, хмарних геймінг-платформ та медіаплеєрів.
Технологія Dolby Audio значно покращує якість звуку, дозволяючи вам насолоджуватися звуковими ефектами з вражаючою чіткістю та глибиною.
Технічні характеристики:
Кількість кольорів 16.7 мільйонів
Статична контрастність: 1200:1
Час реакції: 6.5 мс
Яскравість: 200 кд/м2
Напруга: 220-240 В
Номінальна частота 50/60 Гц
Кут огляду: 178° / 178°
Кількість кольорів: 16,7 мільйонів
Підтримка форматів:
- відео: МРЕG 1/2, VP9, HEVC/Н.265, МРЕG4, sorenson H.263, H.264, VC1, VP8, AV1
- аудіо: МРЕG 1/2 layer 1, МРЕG 1/2 layer 2, МРЕG 1/2 layer 2.5 3,AC3(DD), EAC3(DDP), AAC
- зображення: jpg,bmp,png, jpeg, gift
Габ. розмір без підставки: 732.5х80.4х434.
Габ. розмір із підставкою: 732.5х180.2х480.2 мм
Кріплення: 200 x 200 мм
Енергоспоживання у раб. 4.5 Вт
Енергоспоживання в режимі очікування: 0.5 Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Android 11 |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | 2.4GHz+5GHz |
| Вага брутто | 5 кг |
| Вага нетто | 3.7 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюймів |
| Контраст | Статичний 3000:1 |
| Угол обзора | 178° |
| матриця | VA |
| Напряжение | -220-240В |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 GB |
| Потужність динаміків | 2х8 Вт |
| Подсветка | DLED |
| Разъемы | 1*RF, 1*Optical, 1*USB 2.0, 1*AV, 3*HDMI1.4, 1*LAN 1*навушники |
| Разрешение | 1366х768 |
| Розміри | 732.5х80.4х434.7 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 8 249 ₴





