
Телевізор 32" TV - 32H310-T2 Grunhelm Без smart TV
- В наличии
- Код: 146596
6 959 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Телевізор 32" Non-Smart TV - 32H310-T2 Grunhelm
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q75U701-GTV5V:
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY audio
Технічні характеристики:
Статична контрастність: 1200:1
Час реакції: 8.0 мс
Яскравість: 200 кд/м2
Напруга: 220-240 В
Номінальна частота 50/60 Гц
Кут огляду: 178°/178°
Кількість кольорів: 16,7 мільйонів
Підтримка форматів:
- відео: МРЕСі1/2/4,Н.264,Н.265
- аудіо: MPECi-1/2layer3,DD,AC-3
- зображення: jpg,bmp,png
Габ. розмір без підставки: 732.5х80.4х434. 7мм
Габ. розмір із підставкою: 732.5х180.2х480.2 мм
Кріплення: 200 x 200 мм
Енергоспоживання в роб. режимі: 45Bm
Енергоспоживання в режимі очкування: 0.5Вт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Нет |
| Smart TV | Нет |
| WiFi | Нет |
| Вага брутто | 5 кг |
| Вага нетто | 3.7 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюймів |
| Контраст | Статичний 1200:1 |
| Угол обзора | 178° |
| матриця | IPS |
| Напряжение | -220-240В |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 4 МВ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 64 МВ |
| Потужність динаміків | 2х5 Вт |
| Подсветка | DLED |
| Разъемы | 2*HDMl1.4, 1*U58 2.0, 1*AV, 1*EARPHONE, 1*СоахіаІ, 1*RF |
| Разрешение | 1366х768 |
| Розміри | 732.5х80.4х434.7 мм |
| Частота | 50/60 Гц |
- Цена: 6 959 ₴

