
Телевізор 32" 32H545-T2 Grunhelm Без smart TV
- В наличии
- Код: 148983
6 959 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Телевізор 32" Non-Smart TV 32H545-T2 Grunhelm
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 4,5 кг |
| Вага нетто | 3,5 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюймів |
| Енергоспоживання в режимі очкування | 0,5 Вт |
| Енергоспоживання в роб. режимі | 45 Вт |
| Контраст | Статичний 3000:1 |
| Угол обзора | 89° |
| Количество цветов | 16,7 мільйонів |
| матриця | VA |
| Напряжение | -220-240В |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 128 MB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 MB |
| Операционная система | NOS |
| Потужність динаміків | 2*5 Вт |
| Подсветка | DLED |
| Підтримка кронштейну | 200х200 мм |
| Підтримка стандартів кольоровості | PAL |
| Разъемы | 2*HDMI1.4,1*USB 2.0,1*CI+ 1.4,1*AV Mini,1*EARPHONE,1*Optical,1*RF |
| Разрешение | 1366*768 |
| Розмір упаковки | 755х93х462 мм |
| Розміри без підставки | 718.4х69.2х420.7 мм |
| Розміри з підставкою | 718.4х180.1х466.8 мм |
| Соотношение сторон | 16:09:00 |
| Формат | відео: MPEG1/2/4,H.264,H.265 аудіо: MPEG-1/2layer3,DD,AC-3 зображення: .JPG、.BMP、.PNG |
| Час реакції | 6,5 мс |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих код | 6990001489833 |
| Яркость | 200 кд/м кв |
- Цена: 6 959 ₴

