
Телевізор 43" AOSP Android 14 - 43GHU-750AV SMART ULTRA HD GH
- В наличии
- Код: 142737
13 759 ₴
Телевізор 43" AOSP Android 14 - 43GHU-750AV, DDR 1.5G, Flash 8G, Voice RC, Frameless, SMART ULTRA HD GH
Android 14
Доставляє в телевізор найсучасніші можливості, покращені налаштування та розширені функції для комфортного перегляду. Завдяки Android 14 телевізор працює швидше і плавніше, дозволяючи вам насолодитися улюбленим контентом без затримок та переривань.
Бездротові можливості
Завдяки бездротовим технологіям, таким як Bluetooth та Wi-Fi, ви зможете зручно підключати та керувати різними пристроями без зайвих проводів. Легке підключення до різних пристроїв дозволяє вашому телевізору стати справжнім центром розваг, поєднуючи всі ваші технології в одному місці.
Стильний дизайн
Завдяки елегантному та сучасному дизайну телевізор додає нотку сучасності вашому будиночку, гармонійно поєднуючи функціональність та естетику. Тонкі рамки та продумані деталі підкреслюють стильний вигляд телевізора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GH |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | OS Android 14 |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Вага брутто | 7.5 кг |
| Вага нетто | 5.9 кг |
| Відео | MPEG-2 MP@ML,MPEG-2 MP@HL,H.264,H.265, H.266: Supports Main/Main-10 profile, and Scalable Main/Scalable Main -10 profile, level 5.1 high tier, Supports 8-bit/10-bit color depth |
| Габарити в упаковці (ШхГхВ) | 1012х100х610 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 43 дюймів |
| Энергопотребление | в роб. режимі: 74 Вт в режимі очік: 0.5 Вт |
| Контраст | Статичний 5000:1 |
| Крепеж | Кронштейну 200х200 мм |
| Напряжение | ~220-240 В |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 1.5 ГБ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Процессор | СPU Arm CA-55 |
| Разъемы | RF x2, Rj45 x1, COAX x1, HDMI x2, AV x1, Вихідна навушники х1, USB x2 |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Розміри | 957x561x72 мм |
| Формат | Звуку: MPEG-1 Layer 1/2, MPEG-2 Layer 2, DD, DD+ Зображення: png, jpeg, bmp, gif |
| Частота | 50/60Гц |
| Яркость | 200 кд/м кв |
- Цена: 13 759 ₴

