
Телевізор Grunhelm 32H700-GA11V 32"
- Нет в наличии
- Код: 126169
8 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 32H700-GA11V:
- Android 11 з оновленням через інтернет
- Природні кольори на екрані
- Зручне керування
- DOLBY VISION ATMOS — це технологія підвищення якості об'ємного звучання, що дозволяє розширити ефект навколишнього звуку.
- Google Voice Search — голосове управління
- FrameLess: стильний екран. Це модель без полів, складна естетика якої створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
- Дисплей HD: Висока щільність пікселів робить зображення яскравішим і чіткішим.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Производитель | GRUNHELM |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюйми (81.28 см) |
| Контраст | статичний 3000:1, динамічний 1000000:1 |
| Крепеж | VESA 200x200 |
| Угол обзора | 170° |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 2x8 Вт |
| Процессор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Разъемы | 1 х RF (T2), 1 x Rj45, 1 х USB, 3 х HDMI (HDCP-Version: 2.), 1 x Optical, 1 х АV in, 1 х навушники |
| Разрешение | 1366x768 HD |
| Розміри | • Розмір без підставки: 719 х 82 х 421 мм • Розмір з підставкою: 719 х 180 х 468 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022327001 |
- Цена: 8 999 ₴

