
Телевізор Grunhelm 40F300-GA11 40"
- Нет в наличии
- Код: 120197
9 359 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор Grunhelm 40F300-GA11 40" Інноваційні особливості моделі Grunhelm 40F300-GA11: Android 11 з оновленням через інтернет Природні кольори на екрані Зручне управління DOLBY AUDIO - висока якість звуку Дисплей Full HD: якість зображення яка застосовується в трансляціях телебачення високої роздільної здатності HDTV; Blu-ray; HD-DVD Технічні характеристики: Модель: 40F300-GA11 Діагональ екрану: 40" Потенційна роздільна здатність екрану: 1920x1080 Статична контрастність: 5000:1 Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55 Операційна система: Android 11 Оперативна пам'ять: 1ГБ Вбудована пам'ять: 8ГБ Година відгуку: 9,5 мс Енергоспоживання в робочому режимі не більше 70 Bт Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Bт Формати відео: MPEG 1/2/4; H.264/H.265/VC1/ VP9 Формати аудіо: PCM/MPEG1/2/4/AAC Формат фото: jpg/jpeg/bmp/png Роз'єми (порти): 1 x RF (T2); 1 Rj45; 2 x USB; 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2); 1 х Optical; 1 x AV in; 1 х навушники Динамічна контрастність: 1000000:1 Яскравість: 220 кд/м2 Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц Підтримка відеосигналів: Max. 1080P Частота матриці: 60 Гц Формат екрану: 16:9 Аудіо вихід: 2х8 Вт Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM / DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265 Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (р/в): 170/170 Клас споживання енергії: A Антенний вхід: 75 Ом Відео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1Bp-p, RCA Аудіо вхід АV: 10 кОм, 0,2-1,8В (RMS) Габ. розмір без підставки: 904 x 80 x 514 мм Габ. розмір із підставкою: 904 x 180 x 561 мм Маса немає, кг: 5,7 кг Кріплення за стандартом VESA: 200 x 200 мм Тип матриці: VA
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 40 дюймів (101.6 см) |
| Контраст | Статичний 5000:1, Динамічний 1000000:1 |
| Крепеж | VESA 200x200 |
| Угол обзора | 170° |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Процессор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Разъемы | 1 x RF (T2), 1 Rj45, 2 x USB, 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2), 1 х Optical, 1 x AV in, 1 х навушники |
| Разрешение | 1920х1080 Full HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 904 x 80 x 514 ммРозмір з підставкою: 904 x 180 x 561 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022403002 |
| матриця | VA |
- Цена: 9 359 ₴

