
Телевізор Grunhelm 55U600-GA11V 55"
- Нет в наличии
- Код: 120205
29 179 ₴
Опис Телевізор Grunhelm 55U600-GA11V 55"
Інноваційні особливості моделі Grunhelm 55U600-GA11V Android 11 з оновленням через інтернет
Дисплей ULTRA HD 4К
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY VISION ATMOS – це технологія підвищення якості об'ємного звучання, яка дозволяє розширити ефект навколишнього звуку.
Google Voice Search — голосове управління FrameLess: стильний екран.
Це модель без полів, чия складна естетика створює оптичну ілюзію, при цьому екран зміщується в стіну, на якій він встановлений
Soundbar — відмінна риса функціонування — об'ємний звук, який відбивається безпосередньо від стін кімнати та доходить до слухача з різних боків.
Звукова віртуальна реальність
Технічні характеристики:
Модель: 55U600-GA11V
Діагональ екрану: 55"
Потенційна роздільна здатність екрану: 3840x2160
Статична контрастність: 5000:1
Процесор зображення: CPU ARM Cortex-A55
Операційна система: Android 11
Оперативна пам'ять: 2ГБ
Вбудована пам'ять: 8ГБ
Година відгуку: 6,5 мс
Енергоспоживання в робочому режимі не більше 145 Bт
Енергоспоживання в режимі очікування не більше 0,5 Bт
Формати відео: MPEG 1/2/4; H.264/H.265/VC1/VP9
Формати аудіо: PCM/MPEG1/2/4/AAC
Формати фото: jpg/jpeg/bmp/png
Роз'єми (порти): 1x RF(T2); 1 Rj45; 2 x USB; 4 x HDMI (HDCP Version: 2.2); 1 х Optical; 1 x AV in; 1 х навушники
Динамічна контрастність: 1000000:1 Яскравість: 280 кд/м2
Напруга живлення: 100-240 змінного струму - 50/60 Гц
Підтримка відеосигналів: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4K 60fps
Частота матриці: 60 Гц
Формат екрану: 16:9
Аудіо вихід: 2х10 Вт
Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM/DTV: MPEG2, MPEG 4, H.264, H.265
Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV: 100CH, DTV: 1000CH
Технології об'ємного звучання: Dolby Кут огляду, ° (р/в): 170/170
Клас споживання енергії: A
Антенний вхід: 75 Ом Відео вхід АV: 75Ом,1±0.1Bp-p, RCA Аудіо вхід АV: 10 ком, 0,2-1,8В(RMS)
Габ. розмір без підставки: 1231 x 89 x 741 мм
Габ. розмір з підставкою: 1231 x 212 x 799 мм
Маса немає, кг: 13,3 кг
Кріплення за стандартом VESA: 200 x 200 мм
Тип матриці: VA
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 55 дюймів (139.7 см) |
| Контраст | Статичний 5000:1, Динамічний 1000000:1 |
| Крепеж | VESA 200x200 |
| Угол обзора | 170° |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 2 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Процессор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Разъемы | 1 x RF (T2), 1 Rj45, 2 x USB, 4 x HDMI (HDCP-Version: 2.2), 1 x Optical, 1 x AV in, 1 x навушники |
| Разрешение | 3840x2160 Ultra HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 1231 х 89 х 741 ммРозмір з підставкою: 1231 х 212 х 799 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902022556005 |
| матриця | VA |
- Цена: 29 179 ₴

