
Телевізор Grunhelm GT9UFLSB50-GA2
- Нет в наличии
- Код: 117575
22 189 ₴
Опис телевізора Grunhelm GT9UFLSB50-GA2
Телевізор Grunhelm GT9UFLSB50-GA2 — новинка від компанії Grunhelm, телевізор з великою діагоналлю 50 дюймів і тонкою рамкою, модель отримала соковитий 4K екран, завдяки цьому збільшилися кути огляду до 170º покращилася якість передачі кольорів і яскравості, а картинку тепер добре видно навіть під прямими сонячними променями.
Серед інших особливостей моделі Grunhelm GT9UFLSB50-GA2 також варто відзначити голосове керування і велику контрастність (100000:1), що робить картинку більш барвистою з хорошою передачею кольору. Модель Grunhelm GT9UFLSB50-GA2 оснащена потужним 4-х ядерним процесором з 1Гб оперативної пам'яті, а 8Гб вбудованої пам'яті дозволяють зберігати фотографії та відеоролики безпосередньо в телевізорі і переглядати їх в будь-який момент.
Головна особливість моделі - поліпшена технологія Smart TV (Android TV), під управлінням ОС Android 9.0.Тепер Ви можете повноцінно користуватися інтернетом прямо з телевізора, дивитися відео, грати в ігри, спілкуватися з друзями. Також телевізор отримав повноцінний USB плеєр, два потужних стерео динаміка (саундбар) і вбудований цифровий тюнер DVB-T2, завдяки якому можна, підключивши звичайну вуличну або домашню антену, приймати і дивитися більше 30 каналів у цифровій якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Да |
| Вага брутто | 13.5 кг |
| Вага нетто | 10.4 кг |
| Голосове керування | Є |
| Діагональ | 50" |
| Контраст | Динамічний 100000:1 |
| Крепеж | VESA 400x200 мм |
| Угол обзора | 170° |
| Объем оперативной памяти | 1 ГБ |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Розміри | Розміри без підставки 681 х 1255 х 94 мм. Розміри з підставкою 815 х 1255 х 190 мм. |
| Частота | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м² |
- Цена: 22 189 ₴

