
Телевізор Grunhelm GTV43T2FS 43 дюйма Full HD 1920х1080 Smart TV
- Нет в наличии
- Код: 84024
14 159 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор Grunhelm GTV43T2FS 43 дюйма Full HD 1920х1080 Smart TV Телевізор Grunhelm GTV43T2FS має діагональ 43 дюйми, з вузькою чорною рамкою, яка візуально збільшує екран. Максимально дозвіл екрану 1920х1080 Full HD відповідає стандартам високої чіткості. IPS матриця - вдосконалена технологія рідкокристалічних екранів, що володіє широким кутом огляду 178 градусів і більше якісної передачею кольорів та яскравістю, IPS матрицею можна чітко бачити навіть під прямими сонячними променями і під будь-яким кутом. Передбачена спеціальна підставка, і спеціальне кріплення на задній частині корпусу. Контрастність 100000: 1 дає красиву яскраву картинку з гарною передачею кольору. Телевізор Grunhelm GTV43T2FS має всі необхідні роз'єми і входи для підключення кабелів, навушників і зовнішніх накопичувачів. Смарт-телевізор працює на ОС Android 7.1. Об'єм внутрішньої пам'яті становить 8 Гб, а оперативної - 1 ГБ, можна зберігати фотографії та відеоролики безпосередньо в телевізорі і переглядати їх в будь-який момент. Функції Time Shift допоможуть записати улюблені телепрограми на USB-накопичувач, ставити на паузу і перемотувати телевізійний ефір. Вбудований повноцінний USB медіа-плеєр для перегляду відео та фото багатьох форматів з зовнішніх USB-накопичувачів. Два динаміка по 10 Вт, якими оснащений телевізор, створюють барвисті стереоефекти. Вбудована підтримка DVB-T2, завдяки якій, підключивши звичайну вуличну або домашню антену, можна приймати і дивитися більше 27 каналів в цифровій якості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 43 дюйми (109.22 см) |
| Контраст | 100000:1 |
| Крепеж | VESA 200x200 mm |
| Угол обзора | 178° |
| матриця | IPS |
| Наявність пульта | 2 |
| Объем оперативной памяти | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Процессор | CPU Core (4-х ядерний) |
| Разъемы | 1 х RF (T2)1 x RJ452 х USB3 х HDMI (HDCP Version:1.4)1 x Coax1 х VGA1 х ПК-Audio1 х CVBS1 х Component video (YPBPR) |
| Разрешение | 1920х1080 Full HD |
| Розміри | Без підставки 564х968х86 ммЗ підставкою 616х968х240 мм |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902018000437 |
- Цена: 14 159 ₴


