
Телевізор Grunhelm GT9QUHD55FL 55"
- Нет в наличии
- Код: 108463
31 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор GT9QUHD55FL Grunhelm Grunhelm GT9QUHD55FL - QD-LED телевізор з Ultra-HD дозволом (3840х2160) і діагональю 55 дюймів формату 16:9. Корпус тонкий та легкий, що відповідає сучасним вимогам та тенденціям. Аудіо система на два динаміка по 10 Вт кожен, створює об'ємний звук для максимального занурення у фільми. Також передбачено кріплення VESA форматом 200х200 мм. Плюсами моделі є операційна система ОС Android 9, Wi-fi, а також наявність 2 пультів у комплекті (TV+Smart). Гарантія 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Android |
| Звук | |
| Количество динамиков | 10019 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 55 дюймів (139.7 см) |
| Крепеж | 200x200 мм |
| Наявність пульта | Є |
| Потужність динаміків | 20 Вт (2x10 Вт) |
| Разъемы | USB 2.0 х 2 Avin (mini) х 1 Earphone х 1 Сoax х 1 LAN х 1 HDMI2.0 х 3 RF х 1 |
| Разрешение | 3840x2160 Ultra HD |
| Розміри | Без підставки: 1230.9х88.70х713.5 мм З підставкою: 1230.9х212.2х768.9 мм |
| Формат | широкоекранний (16: 9) |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020955008 |
- Цена: 31 699 ₴

