
Телевізор Grunhelm GT9UHD75 4К SMART 75"
- Нет в наличии
- Код: 96167
70 929 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис телевізора Grunhelm GT9UHD75 4К SMART 75"
Телевізор Grunhelm GT9UHD75 4К SMART — стильна Direct LED модель з металевою рамкою. Цей телевізор з легкістю замінить Вам походи в кінотеатр, адже його розмір 75 дюймів. Він оснащений динаміками потужністю 20 Вт. Модель володіє 8 Гб вбудованої пам'яті - цього цілком достатньо, що б зберігати відеоролики в самому телевізорі.
Важливим плюсом моделі є функція Smart TV і Wi-fi. Ви зможете скористатися інтернетом прямо з телевізора: включити фото, відео, спілкуватися з друзями або грати в ігри. Модель оснащена цифровим тюнером.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 75 дюймів (190.5 см) |
| Контраст | 1900/07/26 08:01:00 |
| Крепеж | 600x400 мм |
| Угол обзора | 170° |
| Наявність пульта | + |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 18 Вт |
| Процессор | CPU ARM Cortex-A55 (2-х ядерний) |
| Разъемы | 1 х Component video (YPBPR) mini3 х HDMI (HDCP Version: 2.2)1 х VGA2 х RF (T2)1 х ПК-Audio2 х USB 2.01 x RJ451 x Coax1 х Вихід на навушники1 x AV вихід1 х AV вхід mini |
| Разрешение | 3840x2160 Ultra HD |
| Розміри | З підставкою 1682х1026х292.5 ммБез підставки: 1682х964х71ммУпаковка:925х200х1115 мм |
| Формат | широкоекранний (16:9) |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020677511 |
- Цена: 70 929 ₴

