
Телевізор GTHD24T2 Grunhelm 24"
- Нет в наличии
- Код: 103279
9 719 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор GTHD24T2 Grunhelm Grunhelm GTHD24T2 - LCD телевізор з високою роздільною здатністю (1366х768) і діагоналлю 24 дюйма формату 16: 9. Модель виконана в дизайні Full Black з тонкою рамкою, що візуально збільшує екран. Корпус телевізора тонкий і легкий, що відповідає сучасним вимогам і тенденціям. Аудіо система на два динаміка по 2 Вт кожен, створює об'ємний звук для максимального занурення в фільми. Також передбачено кріплення VESA формату 200х100 мм. Важливим плюсом моделі є IPS матриця виробництва Samsung. Гарантія 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 24 дюйми (60.1 см) |
| Крепеж | 200x100 мм |
| матриця | Samsung |
| Наявність пульта | + |
| Потужність динаміків | 4(2x2 Вт) |
| Разъемы | 1 х RF (T2) 1 х USB 2.02 х HDMI (HDCP-Version: 1.4) 1 x Coax1 х AV вход1 х Вихід на навушники |
| Разрешение | 1366x768 HD |
| Розміри | З підставкою: 556.5х157.1х363.1 ммБез підставки: 556.5х83.8х340.6 мм |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020692415 |
- Цена: 9 719 ₴

