
Телевізор GTHD32T2 Grunhelm 32"
- Нет в наличии
- Код: 97005
12 119 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор GTHD32T2 Grunhelm Grunhelm GTHD32T2 - LCD телевізор з HD дозволом (1366х768) і діагоналлю 32 дюйма формату 16: 9. Модель виконана в дизайні Full Black з тонкою рамкою, що візуально збільшує екран. Корпус телевізора тонкий і легкий, що відповідає сучасним вимогам і тенденціям. Аудіо система на два динаміка по 8 Вт кожен, створює об'ємний звук для максимального занурення в фільми. Також передбачено кріплення VESA формату 200х200 мм. Важливим плюсом моделі є IPS матриця виробництва Samsung. Гарантія 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 32 дюйми (81.28 см) |
| Крепеж | 200x200 мм |
| матриця | Samsung |
| Наявність пульта | + |
| Потужність динаміків | 16(2х8) Вт |
| Разъемы | 1 х USB 2.02 х HDMI (HDCP - Version: 1.4) 1 x Coax, 1 х PC, 1 х AV in mini1 х вихід на навушники |
| Разрешение | 1366x768 HD |
| Розміри | З підставкою: 731.4х178.8х480.9 ммБез підставки: 731.4х80.4х434.9 мм |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020576012 |
- Цена: 12 119 ₴

