
Телевізор GTHD42T2 Grunhelm 42"
- Нет в наличии
- Код: 107780
17 779 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Телевізор GTHD42T2 Grunhelm Grunhelm GTHD42T2 - LCD телевізор з Full HD дозволом (1920х1080) і діагоналлю 42 дюйма формату 16: 9. Модель виконана в дизайні Full Black з тонкою рамкою, що візуально збільшує екран. Корпус телевізора тонкий і легкий, що відповідає сучасним вимогам і тенденціям. Аудіо система на два динаміка по 8 Вт кожен, створює об'ємний звук для максимального занурення в фільми. Також передбачено кріплення VESA формату 200х200 мм. Важливим плюсом моделі є IPS матриця виробництва Samsung. Гарантія 2 роки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 42 дюйми (106.68 см) |
| Крепеж | 200x200 мм |
| матриця | Samsung |
| Наявність пульта | + |
| Потужність динаміків | 16(2х8) Вт |
| Разъемы | 2 х USB3 х HDMI (HDCP-Version: 1.4) 1 x Coax1 х RF1 х AV in mini |
| Разрешение | 1920х1080 Full HD |
| Розміри | З підставкою: 969х180х613 ммБез підставки: 969х79х573 мм |
| Формат | широкоекранний (16:9) |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020042005 |
- Цена: 17 779 ₴

