
Телевізор Q75U701-GTV5V SMART Google TV 5.0 75" Grunhelm
- В наличии
- Код: 147939
40 459 ₴
Опис Телевізор - Q75U701-GA11V SMART TV, T2, QLED, UHD, Google TV 5.0, голосове керування 75" Grunhelm
Інноваційні особливості моделі Grunhelm Q75U701-GTV5V:
Операційна система: Google TV 5.0
Природні кольори на екрані
Зручне управління
DOLBY vision-atmos
Голосове керування
Технічні характеристики:
Діагональ екрану: 75"
Роздільна здатність екрану: 3840х2160
Статична контрастність: 1400:1
Оперативна пам'ять: 2ГБ
Вбудована пам'ять: 16ГБ
Wi-Fі YES,2T2R/2.4uhz+Suhz
Час реакції: 8.0 мс
Яскравість: 400 кд/м2
Напруга: 220-240 В
Номінальна частота 50/60 Гц
Кут огляду: 89°/89°
Кількість кольорів: 1,07G кольорів (10-бітна глибина кольору)
Підтримка форматів:
відео: HEVC/MPEu2/MPEu4/H264/VC1/VPB/VP9/FLV/AV1
аудіо: MPEu1/MPEu2/DOLBY /ААС
зоброження: jpeg,bmp,png
Роз'єми (порти): MINIAV*1, HDM/2.1*4, USB2.0*2, RF*1, Optical*1,LAN*1,
Габ. розмір без підставки: 1667х67х956 мм
Габ. розмір із підставкою: 1667х353х1033 мм
Кріплення: 400 x 200 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Операционная система | Google TV |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Вага брутто | 26.2 кг |
| Вага нетто | 18.6 кг |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 75 дюймів |
| Контраст | Статичний 1400:1 |
| Угол обзора | 89° |
| матриця | IPS |
| Наявність пульта | Є |
| Объем оперативной памяти | 2 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 16 ГБ |
| Потужність динаміків | 2х10 Вт |
| Процессор | CA55x4 1.5uHz |
| Разъемы | MINIAV*1, HDM/2.1*4, USB2.0*2, RF*1, Optical*1,LAN*1 |
| Разрешение | 3840х2160 |
| Розміри | 1667х353х1033 мм |
- Цена: 40 459 ₴

