
Телевізор RECA RTHD24T2SK 24"
- Нет в наличии
- Код: 116511
7 439 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ТБ RECA RTHD24T2SK 24" ТБ Reca RTHD24T2SK - модель з популярною діагоналлю 24 дюйми, яка отримала HD екран c VA матрицею, завдяки чому збільшилися кути огляду і покращилася якість зображення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Звук | |
| Количество динамиков | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Нет |
| WiFi | Да |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Діагональ | 24 дюйми (60.1 см) |
| Контраст | 1900/05/04 00:01:00 |
| Крепеж | VESA 200x100 |
| Угол обзора | 178/178 |
| матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Разъемы | 3xHDMI 1.4, 2xUSB 2.0., Композитний, 1xCoax, mini-Jack 3.5 mm, 1xRJ45 |
| Разрешение | 1366x768 HD |
| Розміри | Розміри без підставки: 556 х 83 х 340 см Розміри з підставкою: 556 х 157 х 363 см |
| Формат | 16:09:00 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902021242411 |
- Цена: 7 439 ₴



