
Телевізор RTHD32T2SK Reca 32"
- Нет в наличии
- Код: 113820
9 659 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ТБ RTHD32T2SK Reca ТБ RTHD32T2SK - якісна модель діагоналлю 32 дюйми. Телевізор відрізняється високою роздільною здатністю екрану 1366x768. Оснащений цифровим та аналоговим тюнером. Важливим плюсом моделі є наявність технології Dolby Surround.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RECA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діагональ | 32 дюйми (81.28 см) |
| Крепеж | 200 х 200 мм |
| Наявність пульта | + |
| Разъемы | Слот CI, Антенний вхід: (75 Ом), Відео вхід AV: 75 Ом, 1±0.1 Вр-р, 1(Mini), Аудіо вхід AV: 20 кОм, 0,2-2, 2 (Mini, R/L), 1 х RF (T2), 2 х USB (Version 2.0), 3 х HDMI (HDCP - Version: 1.4), 1 x Coax, 1 х AV вхід, 1 х Вихід на навушники |
| Разрешение | 1366x768 HD |
| Розміри | ТБ без підставки: 730,3х80,2х429,9 ммТелевізор з підставкою: 730,3х183,5х471.4 мм |
| Формат | широкоекранний (16:9) |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902021323219 |
- Цена: 9 659 ₴

