
Машинка для видалення катишків Grunhelm GLR208
- Нет в наличии
- Код: 96269
239 ₴
Опис машинки для видалення катишків Grunhelm GLR208
Завдяки машинці для видалення катишків Grunhelm GLR208 на батарейках Ви зможете легко і швидко доглядати за тканинами різних типів. Будь-які вироби, від светрів до ковдр, знову будуть виглядати як нові!
Широке лезо обробляє велику поверхню тканини одним рухом, що дозволяє швидше привести одяг у порядок. Фільтр приладу оснащений отворами різного розміру, що забезпечує ретельне видалення катишків з тканини.
Леза обертаються зі швидкістю 8800 об/хв, що дозволяє ефективно і швидко видаляти кошлатання з одягу.
Контейнер для зібраних катишків можна легко зняти і очистити. Регульована насадка дозволяє доглядати навіть за найбільш делікатними тканинами. Після використання приладу можна легко очистити з допомогою щіточки для чищення.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.22 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Тип питания | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від батарейок |
| Цвет | Білий/зелений |
| Мощность | 2 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 7.2х14.5х9.2 см |
- Цена: 239 ₴









