
Машинка для видалення ковтунців GLR953 Grunhelm
- В наличии
- Код: 148888
369 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Машинка для видалення ковтунців GLR953 Grunhelm - це незамінний помічник для догляду за вашим гардеробом. Вона швидко та дбайливо видаляє ковтунці, кульки та ворсинки з усіх типів тканин, повертаючи светрам, пальтам, пледам та меблевій оббивці їхній первісний, охайний вигляд.
- Машинка для видалення катишків GLR953 Grunhelm - акумуляторна модель для швидкого і акуратного видалення катишків з одягу.
- Заряджається за допомогою USB-кабелю.
- Корпус машинки виконаний з якісного пластика, леза з нержавіючої сталі.
- Модель проста в експлуатації, оснащена знімним контейнером.
- У комплекті передбачена щіточка для чистки машинки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.166 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 3,7 B, 1200 мАг, 4,44 Вт/год |
| Вага брутто | 0,231 кг |
| Габарити упаковки | 100x85x160 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Знімний контейнер | Да |
| Комплектация | Машинка для видалення ковтунців. Інструкція. Гарантійний талон. Щіточка для чищення. Зарядний кабель. |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 3 Вт W |
| Роз'єм входу | USB Type-С |
| Тип | Машинка для видалення катишків |
| Управление | Механическое |
| Штрих код | 6990001488881 |
- Цена: 369 ₴








