
Акумуляторна вакуумна присоска для плитки P618BPRO 247x167 мм 220 кг Shijing
- Нет в наличии
- Код: 146798
2 814 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна вакуумна присоска для плитки P618BPRO 247x167 мм 220 кг Shijing
Вакуумна присоска Shijing з цифровим дисплеєм і автопідкачкою — це надійний інструмент, розроблений для зручного утримання та переміщення матеріалів із гладкою поверхнею. Світла гумова підошва делікатно контактує з покриттями, не залишаючи слідів, а вбудована система автоматичної підкачки забезпечує стабільне зчеплення, активуючись за потреби. Інтегрований цифровий дисплей дозволяє контролювати рівень вакууму, підвищуючи точність і безпеку роботи.
Дисплей та автопiдкачування
Додатково: пластиковий кейс та пластикова кришка на прогумовану частину присоски
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shijing |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 мАг |
| Вес | 2 кг кг |
| Грузоподъемность | 220 кг |
| Вибрация | 2.5 м/с² |
| Габаритні розміри | 247х167 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дисплей | Цифровий |
| Дополнительно | Пластиковий кейс та пластикова кришка на прогумовану частину присоски |
| Комплектация | вакуумна присоска Shijing, кабель живлення USB - type C, пластиковий кейс. |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Нітриловий каучук |
| Материал ручки | Пластик |
| Напряжение | 3.7 В |
| Назначение | Перенесення та утримання плитки |
| Уровень шума | 70 дЦб дБ |
| Тип | Присоска вакуумна |
- Цена: 2 814 ₴



