
Саундбар GR-904SB Grunhelm
- В наличии
- Код: 128322
4 669 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Саундбар GR-904SB Grunhelm
Саундбар GR-904SB Grunhelm - це комплект електроакустичної техніки для розширення звукових можливостей телевізора. Вони потужні, компактні та недорогі.
Особливості:
Мають можливість підключення по Блютузу та по кабелю
Стерео звук
Глибокий бас
Інтерфейс підключння: Bluetooth, AUX, USB, оптичний кабель, HDMI, FM радіо
Розмір сабвуфера: 155х310х310 мм
Розмір саундбару: 840х71х310 мм
Комлектація:
- Сабвуфер,
- 2 колонки, монтуються вертикально на підставки або горизонтально одна до одної,
- блок живлення 220В,
- пульт ДУ,
- кабель mini jack - mini jack
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Мощность | 70 Вт |
| Вид товара | Саундбар |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | Bluetooth, AUX, USB, оптичний кабель, HDMI, FM радіо |
| Габаритний розмір | 155х310х310 мм |
| Довжина кабеля | 1500 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | ABS+метал |
| Размер | 840х71х310 мм |
| Частота | 70Гц-18кГц |
- Цена: 4 669 ₴


