
Електронний мірний стакан з вагами для кухні GRUNHELM KES-100
- В наличии
- Код: 146515
469 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Електронний мірний стакан з вагами для кухні GRUNHELM KES-100 Об'єм стакана 1 л
Максимальна вага - 2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Батарея | 2хААА |
| Вес | 0.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 155х150х160 мм |
| Гарантія | 2 роки роки |
| Дисплей | LСD, 24х37 мм |
| Цвет | Зелений, білий |
| Країна походження | Китай |
| Максимальный вес | 2 кг |
| Материал изготовления | ABS пластик |
| Объем чаши | 1 л |
| Единицы измерения | г/унція/фунт/мл |
| Тип | Кухонні |
| Ціна ділення | 1 г |
- Цена: 469 ₴

