
Grunhelm KES-1RD Ваги кухонні (з малюнком)
- Нет в наличии
- Код: 101948
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm KES-1RD Ваги кухонні (з малюнком) Щоб складне блюдо вийшло ідеальним, необхідно строго дотримуватися рецептури приготування, зважуючи практично кожен інгредієнт. Кухонні ваги були і залишаються в числі найбільш популярних пристроїв для точного зважування різних продуктів. Grunhelm KES-1RD - незамінний електронний прилад, який з легкістю визначить вагу сипучих або рідких інгредієнтів з точністю в 1 г. Корпус вироби має круглу форму, виконану з міцного загартованого скла. Платформа ударостійка, тому з легкістю витримає навантаження до 5 кг і падіння зі значною висоти. Ваги управляються за допомогою натискання сенсорних кнопок. Є можливість обнулення тари і автоматичне скидання результату. Показники зважування чітко відображаються на великому LCD-екрані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входить до комплекту) |
| Вес | Вага: 0.35 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 215х14х15 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектация | - Ваги кухонні- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 57х25.6 мм |
| Тип | Кухонні |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902016608239 |
- Цена: 519 ₴




