
Grunhelm KES-1RIC Ваги кухонні (з малюнком)
- Нет в наличии
- Код: 101946
519 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm KES-1RIC Ваги кухонні (з малюнком) Компактні ваги для кухні з малюнком на корпусі, виготовлені з загартованого скла. Вимірює продукти до 5 кг з точністю до 1 грама. Управління надчутливий датчик. Є можливість вимірювати в грамах, кілограмах, фунтах, а також унціях. Має всі необхідні функції для ефективної і продуктивної роботи, а саме: - автоматичне відключення - індикатор перевантаження - запуск через натискання клавіші
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.35 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входить до комплекту) |
| Габарити (ШхГхВ) | 215х140х15 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Цвет | Малюнок |
| Комплектация | - Ваги кухонні- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 57х25.6 мм |
| Тип | Кухонні |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902018572590 |
- Цена: 519 ₴










