
Grunhelm KES-1RW Ваги кухонні (білий)
- Нет в наличии
- Код: 59734
409 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Grunhelm KES-1RW Ваги кухонні (білий) Grunhelm KES-1RW - сучасні кухонні ваги, призначені для максимально точного зважування різних продуктів харчування. Виріб виконаний в класичному білому кольорі з ударостійкого загартованого скла. Платформа має зручну прямокутну форму, здатна витримати навантаження до 5 кг. Головна особливість моделі - зручне сенсорне керування, яке забезпечує максимально точне, зручне і швидке управління всіма функціями приладу. Вам доступна можливість включення і виключення ваг, обнуління тари, а також вибір необхідної одиниці виміру (грам, кілограм, фунт, унція). Похибка при зважуванні складає всього 1 м Результат зважування відображається на добре читається цифровому екрані. Працює пристрій від однієї літієвої батарейки типу 3VCR2032 (входить в комплект). Завдяки наявності функції автоматичного відключення, заряду вистачить на тривалий час. Кухонні ваги Grunhelm KES-1RW - відмінний вибір для домашнього використання. Вони стануть незамінними помічниками для людей, які не уявляють свого життя без смачних кулінарних експериментів!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Цвет | Белый |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 1х3VCR2032 (входить до комплекту) |
| Вес | Вага: 0.35 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 215х14х15 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Комплектация | - Ваги кухонні- Елемент живлення- Картонна коробка- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло + ABS |
| Единицы измерения | г / кг / фунт / унція |
| Розмір екрану | 57х25.6 мм |
| Тип | Кухонні |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 1 г |
| Штрих код | 6902016572585 |
- Цена: 409 ₴

