
Ваги кухонні з чашею KES-1PW Grunhelm
- В наличии
- Код: 136007
519 ₴
Опис Ваги кухонні з чашею KES-1PW Grunhelm
Стильні кухонні ваги Grunhelm, що поєднують в собі точний механізм і лаконічний дизайн. Вони стануть незамінними помічником в приготуванні улюблених страв, a також прикрасять інтер'єр вашої кухні. Надчутливий датчик дозволяє зважувати продукти вагою до 5 кг з точністю до 1 грама. Чаша виконана з висококласного пластику, який не володіє власним запахом і не вбирає запахи продуктів.
Ваги оснащені індикатором перевантаження - у разі перевищення допустимого навантаження, на дисплеї відображається символьне попередження. Функція тарокомпенсація підвищує точність вимірювання кухонних ваг, вона дозволяє не враховувати в результатах зважування масу посуду, в якій знаходяться продукти. Ваги Grunhelm володіє всіма необхідними функціями для ефективної та продуктивної роботи.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.35 кг |
| Основные | |
| Производитель | GRUNHELM |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Объем чаши | 1.8 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор навантаження | Да |
| Індикатор низького заряду батареї | Да |
| Автоотключение | Да |
| Батарея | 2х1.5VxAAA |
| Габарити (ШхГхВ) | 210х90х225 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Комплектация | - Ваги кухонні - Чаша - Картонна коробка - Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Загартоване скло |
| Единицы измерения | г/кг/фунт/унція |
| Розмір екрану | 62х30 мм |
| Тип | Кухонні |
| Управление | Сенсорное |
| Ціна ділення | 1 г |
- Цена: 519 ₴






